Anasayfa » Hakkımızda
Kosgeb İstanbul Hakkımızda
Kosgeb İstanbul Hakkımızda

Hakkımızda

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (14 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

Kosgeb İstanbul adlı web sayfası 2016 yılında kurulmuş olup kosgeb, işkur ve girişimcilik üzerine bilgi vermek amaçlı yayın yapmaktadır. Web sayfası üzerinden kategorilede abone olabilir ve sosyal medya üzerinden kosgeb, işkur ve girişimcilik hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sorularınızı dilerseniz konu başlıkları altından yorum atarak belirtebilirsiniz. Sormuş olduğunuz sorular hakkında sizlere en doğru yanıtı verebilmek içiçn sorularınıza cevap vermemiz biraz zaman alabilir.

Sitemizde ‘ www.kosgebistanbul.com ‘ T.C. yasalarına uygun olduğunu düşünmediğiniz içerik, yazı, link, haber, video veya görselin olduğunu düşünüyorsanız bize [email protected] dan veya iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

www.kosgebistanbul.com adresinde bulunan tüm içerik bilgi ve tanıtım amaçlı olup hiçbir şekilde sizden ücret veya belge talep edilmemektedir. Sitemizdeki herşey bilgi amaçlı ve tamamen ÜCRETSİZ dir. Sitemiz hiçbir şirkete, kurum ve kuruluşla bağı olmayıp tamamen bilgi amaçlıdır.

KOSGEB Hakkında en güncel ve doğru bilgiye 444 1 567  numaralı KOSGEB Destek hattından veya www.kosgeb.gov.tr dan ulaşabilirsiniz.